info
عکس دانشکده الکتروشیمی
category

دانشکده الکتروشیمی محله قزل قلعه، تهران

درباره‌ی دانشکده الکتروشیمی

دانشکده الکتروشیمی (دانشکده) در محله قزل قلعه تهران و بزرگراه جلال آل احمد، کارگر شمالی، مدرسه واقع شده است. این مرکز یکی از شش دانشکده در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تاریخ علوم پزشکی و مجتمع تجاری احسان و همچنین سازمان نظام پزشکی کشور، دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی، پارک علم و فناوری پردیس دانشگاه تهران، شرکت راهکار سرزمین هوشمند و مرکز رشد و فناوری های دارویی قرار گرفته است.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده الکتروشیمی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط prolo (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده الکتروشیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده الکتروشیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده الکتروشیمی ندارد.
neshan logo