info
عکس ایستگاه اتوبوس وصفنارد
category

ایستگاه اتوبوس وصفنارد محله وصفنارد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وصفنارد

ایستگاه اتوبوس وصفنارد (ایستگاه اتوبوس) در محله وصفنارد تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله وصفنارد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار وصفنارد و همچنین آقای باطری آقای باتری، تالار پذیرایی پیام، سوپر مارکت فروزان، مسجد اعظم وصفنارد و رستوران ایرانی نمونه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وصفنارد تهران

ایستگاه اتوبوس وصفنارد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله وصفنارد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله سعیدی، بین مسجد و چهارم بروید. ایستگاه اتوبوس وصفنارد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو عبدل آباد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ثامن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس وصفنارد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وصفنارد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نعمت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع سهیل
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین ندایی و امیری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین کیانی و اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای شیرودی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، شیرودی، بین معبودی و پژاند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وصفنارد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وصفنارد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وصفنارد ندارد.
  neshan logo