info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان محله اراضی عباس آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان

ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان (ایستگاه اتوبوس) در محله اراضی عباس آباد تهران و بلوار میرداماد، دکتر مصدق جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه بانک مرکزی ایران و مرکز خرید آرین و همچنین ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی، موسسه خانه دوستان آشنا، خیریه مهرپروران امید، مهندسین مشاور نویاب کانسار و دکترخدائیانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اراضی عباس آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار میرداماد، دکتر مصدق جنوبی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو میرداماد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس موناکو قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه حقانی پیروزان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  پل میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه ملی
  بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید حقانی، بین بلوار حبیبی و بلوار کتابخانه ملی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   سه شنبه 05 بهمن ماه 1400

   افتضاحه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان ندارد.
  neshan logo