info
عکس ایستگاه اتوبوس آوینی
category

ایستگاه اتوبوس آوینی محله شهید بهشتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آوینی

ایستگاه اتوبوس آوینی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه اختصاصی 117 بهشتی (بنزین و گازوئیل)، تعویض روغنی پوراکبری، سیسمونی آیسان، حسینیه جوانان بهشتی و دیزی سرای کاکا عبدالله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آوینی تهران

ایستگاه اتوبوس آوینی تهران در شهر تهران، محله شهید بهشتی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس آوینی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی لاله بهشتی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آوینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آوینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  شهدای شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس میخک
  سلمان فارسی غربی، بین میدان امام هادی و الله دادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آوینی ندارد.
  neshan logo