عکس ایستگاه اتوبوس آوینی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آوینی (محله شهید بهشتی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به فردوسی

موقعیت ایستگاه اتوبوس آوینی در محله شهید بهشتی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آوینی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه اختصاصی 117 بهشتی (بنزین و گازوئیل)، تعویض روغنی پوراکبری، حسینیه جوانان بهشتی، سیسمونی آیسان و کارواش رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آوینی

ایستگاه اتوبوس آوینی در شهر تهران، محله شهید بهشتی و بزرگراه شهید رجایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به فردوسی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس آوینی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی لاله بهشتی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آوینی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به فردوسی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آوینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  شهدای شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور
  بزرگراه شهید رجایی، بین ایران ترانسفورماتور و صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آوینی ندارد.
  neshan logo