info
عکس گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان
category

گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان محله شارق، تهران

سالن نمایش و آمفی تئاتر
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان

گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان (سالن نمایش و آمفی تئاتر) در محله شارق تهران و خیابان فتحنایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بوعلی و همچنین فروشگاه تاکسین (شعبه تهران نو / دفتر مرکزی)، سفره خانه سنتی ملک شهریار، محیط سنجش ایمن، تماشاخانه نپتون و مرکز خدمات جامع سلامت احمدی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این سالن یکی از سالن‌های نمایش خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ویسی
    شنبه 23 اسفند ماه 1399

    رفتن به سالن آمفی تئاتر و دیدن صحنه های زنده بازیگران تئاتر خیلی به ادم حس قشنگی میده و لذت بخش

    2

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snappdriver (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان ندارد.
neshan logo