info
عکس ایستگاه اتوبوس گلبرگ
category

ایستگاه اتوبوس گلبرگ محله مدائن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلبرگ

ایستگاه اتوبوس گلبرگ (ایستگاه اتوبوس) در محله مدائن تهران و خیابان مدائن واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله مدائن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره درخشان و مجتمع تجاری امرالد استار و همچنین فست فود شیلا (شعبه نارمک)، کبابخانه دوزلی، طباخی شبهای تهران، باقلوا لذت سنتر و آشپزخانه جامع نارمک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران

ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مدائن پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، بین سیاح و جانبازان می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی مهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلبرگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت دانشگاه امام حسین
  دردشت، نخجیر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت پایانه براری
  دردشت، نخجیر
 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بزرگراه باقری، بلوار شهید ثانی، بین باقر مولایی تهرانی و میدان شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلبرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلبرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلبرگ ندارد.
  neshan logo