info
عکس ایستگاه اتوبوس قلهک
category

ایستگاه اتوبوس قلهک (محله قلهک، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قلهک

ایستگاه اتوبوس قلهک (ایستگاه اتوبوس) در محله قلهک تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله قلهک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه آب و مرکز خرید قلهک و همچنین آزمایشگاه قلهک، دکتر کرمی، مرکز خرید آ. اس. پ، مسجد جامع قلهک و دارالترجمه رسمی آذرین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قلهک تهران

ایستگاه اتوبوس قلهک تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قلهک پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، بین سجاد و شیرین می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قلهک تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قلهک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس امیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قلهک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قلهک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دو راهی
  شریعتی، بین افسر و میری
 • ایستگاه اتوبوس درویش
  شریعتی، بین طالقانی و الهیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قلهک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس قلهک

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   محمد ذوالفقاری
   دوشنبه 17 آبان ماه 1400

   ایستگاه ۲۱۲۱

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قلهک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قلهک ندارد.
  neshan logo