info
عکس ایستگاه اتوبوس صدرا
category

ایستگاه اتوبوس صدرا محله ورزشگاه آزادی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدرا

ایستگاه اتوبوس صدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان حسن یزدانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین خشکشویی چشمه، صدرا پرینتر، پوشاک کودک و نوجوان شکوه زندگی، شرکت آسیا ردیاب و کافه مادام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدرا تهران

ایستگاه اتوبوس صدرا تهران در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حسن یزدانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صدرا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صدرا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین شهید مختومقلی فراغی و مرودشت
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  بزرگراه شهید همت، دهکده المپیک، بین مرودشت و تفرشی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی
  هوانیروز، بین پینار و شهید مروتی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، نرسیده به میدان لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدرا ندارد.
  neshan logo