عکس واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6
category

واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6 (محله تهرانپارس غربی، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، الهی

موقعیت واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6 در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6 (اداره و سازمان دولتی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان الهی واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران آی تی سنتر و همچنین تالار تشریفات پریسا، فست فود آگر، بستنی نعمت، الکتریکی شهریاری و مشاوران بیمه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، الهی


سایر مراکز دولتی که در محدوده واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6 واقع شده‌اند:

 • پست برق ارم شهر
  (5.0)
  زین الدین، صاحب الزمان، بعد از فرهنگ
 • اداره آب و فاضلاب منطقه دو ناحیه سه
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • شرکت خدماتی انتقال نیرو
  بزرگراه شهید زین الدین، توحید
 • شهرداری ناحیه ۵ منطقه ۴
  بلوار خوشوقت، حاجیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رستا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6 تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6 تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه واحد تعمیرات و امداد گاز منطقه 6 تهران ندارد.