عکس ایستگاه اتوبوس باقرخان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس باقرخان (محله کشاورز غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران

موقعیت ایستگاه اتوبوس باقرخان در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باقرخان (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز غربی تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین مجموعه ورزشی آریان، مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی دکتر فروغ، شرکت خدمات ورزشی راهیان سلامت، مجتمع تعمیرگاهی آریان و کلاچ اتوماتیک مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باقرخان

ایستگاه اتوبوس باقرخان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کشاورز غربی بزرگراه شهید چمران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باقرخان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تهران تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس باقرخان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باقرخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرم
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، بین شهرآرا و پاتریس لومومبا
 • ایستگاه اتوبوس رودکی
  آزادی، بین طاهرنیا و رودکی
 • ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
  آزادی، بین رودکی و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باقرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  باقرخان حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باقرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باقرخان ندارد.
  neshan logo