info
عکس ایستگاه اتوبوس سبلان
category

ایستگاه اتوبوس سبلان محله حشمتیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سبلان

ایستگاه اتوبوس سبلان (ایستگاه اتوبوس) در محله حشمتیه تهران و خیابان سبلان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حشمتیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سبلان، سوپر مارکت بابایی، مسجد امام عصر (عج) سبلان شمالی، غذای خوب و پلیس ۱۰+ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سبلان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سبلان تهران است که در محله حشمتیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سبلان شمالی، بین چشمی و ساداتی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سبلان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس شقایق کد۲۹۷ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سبلان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سبلان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینی
  مدنی، بین مرادی و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سبلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سبلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سبلان ندارد.
  neshan logo