info
عکس چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا)
category

چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) (محله زند، شیراز)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا)

موقعیت چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) در محله زند شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) (بازار و مرکز خرید) در محله زند شیراز و خیابان وصال شیرازی شمالی واقع شده است. این مجتمع یکی از سی و چهار بازار و مرکز خرید در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی گاندو، بیمارستان مسلمین و مجتمع تجاری تندیس و همچنین سینما شیراز، فروشگاه سپینود مرکزی، بیمارستان ایران ناجا، کافی شاپ و سفره خانه سنتی ماهور و تابلوسازی ستایشگر قرار گرفته است.سایر مراکز خرید که در محدوده چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) واقع شده‌اند:

 • پاساژ صوت و تصویر شیراز
  بلوار کریمخان زند، توحید، توحید 1
 • مجتمع تجاری مشیر
  مشیر شرقی، ابتدای مشیر
 • مرکز خرید گلستان زند
 • پاساژ بوشهری
  قاآنی شمالی، توحید، مسجد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Meisam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) ندارد.
  neshan logo