info
عکس چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا)
category

چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) محله زند، شیراز

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا)

چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) (بازار و مرکز خرید) در محله زند شیراز و خیابان وصال شیرازی شمالی واقع شده است. این مجتمع یکی از سی و پنج بازار و مرکز خرید در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی گاندو، بیمارستان مسلمین و پاساژ زیتون و همچنین سینما شیراز، فروشگاه سپینود مرکزی، بیمارستان ایران ناجا، کافی شاپ و سفره خانه سنتی ماهور و پاساژ صدف قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) واقع شده‌اند:

 • پاساژ بوشهری
  بلوار کریمخان زند، توحید، مسجد
 • پاساژ ابوذر
  جمال الدین اسدآبادی، قصردشت
 • مرکز تجاری شهر
  بلوار کریمخان زند، توحید
 • پاساژ حام جم
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 36، 2
 • مجتمع تجاری شهر فاز 2
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 31، اهلی، اهلی 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Meisam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا) ندارد.
  neshan logo