info
عکس شوینده بهداشتی مهتاب
category

شوینده بهداشتی مهتاب یزد

فروشگاه شوینده بهداشتی
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شوینده بهداشتی مهتاب

شوینده بهداشتی مهتاب (فروشگاه شوینده بهداشتی) در یزد و خیابان مهدی ۲۶ - ضیاء شریف ۹ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان موقوفه گودرز و همچنین مسجد صاحب الزمان یزد، فالوده هوشنگ، رستوران و بیرون بر فتوحی، آرایشی ستاره یزد و نانوایی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شوینده بهداشتی مهتاب یزد

آدرس فروشگاه شوینده بهداشتی مهتاب یزد، شهر یزد، محله محله گازرگاه و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03536222737 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه شوینده بهداشتی مهتاب یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله گازرگاه به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه شوینده و بهداشتی امین و فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک هستند.

چطور به فروشگاه شوینده بهداشتی مهتاب یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شوینده بهداشتی مهتاب یزد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه شوینده بهداشتی مهتاب یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه شوینده بهداشتی مهتاب یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شوینده بهداشتی که در محدوده شوینده بهداشتی مهتاب واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شوینده و بهداشتی امین
  سلمان فارسی، بین محمدی و تفضلی
 • فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک
  امام مهدی، مهدی 40
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هومن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شوینده بهداشتی مهتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شوینده بهداشتی مهتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شوینده بهداشتی مهتاب ندارد.
  neshan logo