info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری
category

ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری

ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و همچنین کافه لیکو، تهیه غذای زعفرانیه، مجتمع فرهنگی ورزشی سبز، رستوران زعفرانیه و میدان تره بار اوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری تهران

ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری تهران در شهر تهران، محله ولنجک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین میدان شهریاری و اعرابی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گلستان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید شهریاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بعد از یاسمن هفتم
 • ایستگاه اتوبوس تابناک
  بزرگراه شهید چمران، یمن
 • ایستگاه اتوبوس کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین میدان شهریاری و اعرابی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo