info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری محله سعادت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری

ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله سعادت آباد تهران و خیابان سرو غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عرفان و مجتمع تجاری صفار و همچنین رستوران نارنجستان، بارزیل، اسلاید برگر، آموزشگاه سلامت اول و صرافی سگال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری تهران است که در محله سعادت آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاک نژاد، سرو غربی، بین صدف و جوریکی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی باغ آسمون را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مدرس
  سعادت آباد
 • ایستگاه اتوبوس ماهان
  بلوار شاهنامه، بین نهم و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  پاک نژاد، بلوار دریا، بین سردار دریا و شکوفان دوم
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شانزده
  سعادت آباد، بین کوروش و میر حسینی
 • ایستگاه اتوبوس کیان
  سعادت آباد، بین مقدس و کیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهرداری ندارد.
  neshan logo