عکس ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (محله گود خزینه، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، هجرت، هجرت 2

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در محله گود خزینه شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در محله گود خزینه شیراز و خیابان هجرت 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین هتل اطلس، اطلس موبایل زبرجد، بیرون بر نون و کباب، لوازم التحریر پیکاسو و شاورما دمشق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله گود خزینه خیابان هجرت 2 قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هجرت، هجرت 2 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، هجرت، هجرت 2


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اطلسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات
  بلوار گلستان، بین بلوار چهل مقام و نرگس
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
  بلوار رباني، بعد از ربانی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی ندارد.
  neshan logo