info
عکس پارک مهر
category

پارک مهر اصفهان

پارک

درباره‌ی پارک مهر

پارک مهر (پارک) در اصفهان و خیابان جی غربی، مهر، تقاطع کارگر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین مطب دندانپزشکی دکتر راضیه کامران، رستوران ترخون، صدرا پلیمر اسپادانا، شیرینی سالم شیسا و مسجد النبی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک مهر اصفهان

بوستان پارک مهر اصفهان در شهر اصفهان، محله آسنجان واقع شده است. استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، مهر، تقاطع کارگر آدرس دقیق این پارک است. بوستان پارک مهر اصفهان را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله آسنجان دانست. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران سنتی ترنج، فست فود آرابو و بریانی نقش جهان در اطراف این پارک قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری مثل استخر ستاره اصفهان، باغ پرندگان ناژوان و استخر کوثر ملک شهر اصفهان هم در محدوده بوستان پارک مهر اصفهان قرار دارند.

چطور به بوستان پارک مهر اصفهان برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک مهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول است. اپلیکیشن مسیریاب نشان، در پیدا کردن بهترین مسیر به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک مهر اصفهان روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. در ادامه می‌توانید آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک مهر اصفهان را ببینید و به‌راحتی به این پارک بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد پارک مهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 10 فروردین ماه 1403

  آبخوری دار دستشویی نداره وسایل ورزشی دار پارک قشنگ


سایر پارک‌های که در محدوده پارک مهر واقع شده‌اند:

 • بوستان مطهری
  پروین اعتصامی، شهید صفوی نژاد
 • بوستان نور
  پروین اعتصامی، شهید صفوی نژاد
 • بوستان آل خجند
  (5.0)
  سروش، جهان جوی، بین چمن و شهریار
 • بوستان شهیدان تحویلیان
  (3.0)
  سروش، شکیبا، تحویلیان، بین سپیده و تین
 • پارک رشحه
  (4.0)
  صیاد شیرازی، دکتر مفتح شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 11 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 11 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک مهر ندارد.
  neshan logo