info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب محله چرخاب، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله چرخاب اصفهان و خیابان کمال اسماعیل، گلخانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله چرخاب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و مجتمع تجاری شهر و همچنین سی و سه پل، دبستان پسرانه معراج اندیشه، میدان انقلاب، کافه زیوس و پاساژ سپاهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اصفهان در شهر اصفهان، محله چرخاب و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کمال اسماعیل، گلخانه قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سی و سه پل قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرشادی
  فلسطین، بین کرمانی و عدل
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
  استانداری، بین هشت بهشت و ژاله
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  شیخ بهایی، بین حاج زرگر باشی و مجید اخوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب ندارد.
  neshan logo