info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان محله هاشمی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشمی تهران و خیابان مرتضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله هاشمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهیدان اقبالی و مرکز خرید جیحون و همچنین نانوایی بربری، آموزشگاه زبان‌ انگلیسی شکوه، مسجد الهادی، پیتزا چهارفصل و هییت قمر بنی هاشم (ع) جوانان صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان تهران، شهر تهران، محله هاشمی است. این ایستگاه اتوبوس در سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین سماوات و شعبانی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قائم قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه صاحب الزمان ندارد.
location استان تهران، تهران، سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین سماوات و شعبانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo