info
عکس لاستیک فروشی نوینعکس لاستیک فروشی نوین
category

لاستیک فروشی نوین محله ورزشگاه آزادی، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی لاستیک فروشی نوین

لاستیک فروشی نوین (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان دهکده المپیک واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز بازی کودکان شادیکده و المپیا سنتر و همچنین تالار المپیک، پرشین تحریر، مجتمع پردیس المپیک، داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی و قهوه دهکده قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لاستیک فروشی نوین واقع شده‌اند:

 • فروشگاه موتو لند
  مهدوی کنی، چشمه جنوبی، نرسیده به البرز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 12 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاستیک فروشی نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 12 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاستیک فروشی نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاستیک فروشی نوین ندارد.
  location استان تهران، تهران، دهکده المپیک
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری لاستیک فروشی نوین

  شنبه 07:00 تا 23:45
  یک‌شنبه 07:00 تا 23:45
  دوشنبه 07:00 تا 23:45
  سه‌شنبه 07:00 تا 23:45
  چهارشنبه 07:00 تا 23:45
  پنج‌شنبه 07:00 تا 23:45
  جمعه 07:00 تا 23:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo