info
عکس بوستان شهید چشم آبدیده
category

بوستان شهید چشم آبدیده محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی بوستان شهید چشم آبدیده

بوستان شهید چشم آبدیده (پارک) در محله شهرک غرب تهران و خیابان ایران زمین، مهستان واقع شده است. این بوستان یکی از نوزده بوستان در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن و مرکز خرید مهستان و همچنین مجموعه ورزشی مهستان، بازار میوه و تره بار مهستان، سفارت امارات متحده عربی، مجتمع مسکونی سینا و اقامتگاه اساتید دانشگاه امام صادق علیه السلام قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان شهید چشم آبدیده تهران

آدرس دقیق پارک بوستان شهید چشم آبدیده تهران شهر تهران محله شهرک غرب است. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، ایران زمین، مهستان بروید. بوستان شهید چشم آبدیده تهران را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله شهرک غرب شهر تهران بدانیم. فست فودها و رستوران‌های خوبی در اطراف این پارک هستند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران عربی کوبابا، جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه مرزداران، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران و رستوران ریحون جردن اشاره کرد. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان شهید چشم آبدیده تهران می‌توانیم پردیس سینمایی چارسو، سینما فرهنگ و پردیس تئاتر شهرزاد را نام ببریم.

چطور به بوستان شهید چشم آبدیده تهران برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس خوردین در نزدیکی بوستان شهید چشم آبدیده تهران قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان شهید چشم آبدیده تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان شهید چشم آبدیده تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان شهید چشم آبدیده واقع شده‌اند:

 • بوستان صبا
  بزرگراه شهید چمران، فیروزگر
 • فضای سبز
  بلوار دادمان، رامشه، مهرداد
 • پارک پیشکسوتان
  (1.0)
  سعادت آباد، سی و چهارم غربی، سی و چهارم مرکزی، بین گلها و علامه طباطبایی
 • بوستان کوی فرهنگ
  (5.0)
  بلوار فرهنگ، کوی فرهنگ، فرهنگ چهارم
 • حمام آفتاب باغ راه فدک
  (2.0)
  ایران زمین، پارک فدک ایران زمین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان شهید چشم آبدیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان شهید چشم آبدیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان شهید چشم آبدیده ندارد.
  neshan logo