info
عکس ایستگاه اتوبوس برج صنعت
category

ایستگاه اتوبوس برج صنعت محله ریشمک، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برج صنعت

ایستگاه اتوبوس برج صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله ریشمک شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله ریشمک شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برنج و حبوبات ناتا و همچنین بستنی آیس فالو، باطری امیرکبیر، لاستیک فروشی اجاقی، لوازم یدکی رباعی و آهن آلات سید حامد اشرفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج صنعت شیراز

ایستگاه اتوبوس برج صنعت شیراز در شهر شیراز، محله ریشمک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 21 ب و صفایی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس برج صنعت شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شبانه روزی حافظ قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس برج صنعت شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برج صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس سراج
  بلوار رحمت غربی، بعد از بلوار ستایش
 • ایستگاه اتوبوس کلاهدوز
  بلوار امیرکبیر، نرسیده به شهید کلاهدوز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برج صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برج صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برج صنعت ندارد.
  neshan logo