info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی

ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی (ایستگاه اتوبوس) در خمینی شهر و خیابان شریعتی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پیتزا، فروشگاه لوازم یدکی حاج حیدری، غذای خانگی چنگال طلایی، کیک و شیرینی وانیل و گالری پرده پرستو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر

ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر در شهر خمینی شهر، و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی شمالی، بین 110 و 118 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی خمینی شهر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف خمینی شهر می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سیمرغ قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
  آزادگان، نرسیده به میدان قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 12 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 12 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی شمالی ندارد.
  neshan logo