info
عکس ایستگاه اتوبوس غدیر 13
category

ایستگاه اتوبوس غدیر 13 محله شهرک الغدیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس غدیر 13

ایستگاه اتوبوس غدیر 13 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک الغدیر اراک و بلوار شهید رَست واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک الغدیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین آموزشگاه زبان راه چمران ، سوپر مارکت سالار، آژانس ولایت، کینگ کات و تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس غدیر 13 اراک

ایستگاه اتوبوس غدیر 13 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک جوادیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رَست واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس غدیر 13 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بهنام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس غدیر 13 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده غدیر 13 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وحدت 1
  محسن قریشی، پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار قائم مقام فراهانی، بعد از زاهدی
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین 1
  آزادگان، پارک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس غدیر 13 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس غدیر 13 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس غدیر 13 ندارد.
  neshan logo