info
عکس ایستگاه اتوبوس صالحی
category

ایستگاه اتوبوس صالحی محله اوقاف، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صالحی

ایستگاه اتوبوس صالحی (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقاف تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاغد دیواری پوستر ایده و همچنین پمپ بنزین سراج، مسجد امام جعفر صادق، تعمیرگاه درخشان، الکتریکی ظفری و کارواش قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صالحی تهران

در شهر تهران، محله اوقاف ، ایستگاه اتوبوس صالحی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین صالحی و بقایی بهار دوم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صالحی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صالحی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس صالحی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 21 مرداد ماه 1402

  تاخیر دارد

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صالحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام، بین گلها و بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، زفرقندی، مظفری نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صالحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صالحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صالحی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین صالحی و بقایی بهار دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo