عکس خودپرداز بانک شهر مشاهده در نقشه نشان
category

خودپرداز بانک شهر (اصفهان)

خودپرداز
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، الفت

موقعیت خودپرداز بانک شهر اصفهان را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به خودپرداز بانک شهر

خودپرداز بانک شهر (خودپرداز) در اصفهان و خیابان الفت واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ پروانه ها و برج کبوتر و همچنین تونل آکواریوم ناژوان اصفهان، باغ خزندگان، موزه صدف اصفهان و ورودی تونل آکواریوم ناژوان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، الفت


سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک شهر واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملت
  شهید کاظمی، باغ فردوس، بین نوید و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک شهر اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دستگاه خودپرداز عابربانک atm

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک شهر اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک شهر اصفهان ندارد.
  neshan logo