عکس لوناوود
مشاهده در نقشه نشان
category

لوناوود (محله امامزاده قاسم، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، بین آثار و صد و ده

موقعیت لوناوود در محله امامزاده قاسم تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

لوناوود (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید روشا و همچنین میتو ژلاتو، پرشین حساب، فروشگاه محصولات ارگانیک بیونشان، دبیرستان شهید مدنی و نمایشگاه خصوصی مسیح زاد قرار گرفته است.


درباره فروشگاه لوناوود

آدرس فروشگاه لوناوود، شهر تهران، محله امام زاده قاسم و خیابان باهنر است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02126851503 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه لوناوود یکی از فروشگاه‌های خوب محله امام زاده قاسم است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه شرین عسل، فروشگاه ۷ و فروشگاه افق کوروش هستند.


چطور به فروشگاه لوناوود برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوناوود از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه لوناوود زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لوناوود دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، بین آثار و صد و ده

تلفن تماس: 02126851503

وب‌سایت رسمی: lunawood.ir


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده لوناوود واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شرین عسل
  شهرداری، نرسیده به صدف
 • فروشگاه ۷
  صبا، کریمی، گلستان
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  باهنر، شفیعی، زمانی
 • فروشگاه افق کوروش دزاشیب
  (3.0)
  دزاشیب، کریمی، بین دهقان نصیری و حجازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مریم23 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوناوود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوناوود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوناوود ندارد.
  neshan logo