info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه امیری
category

ایستگاه اتوبوس کوچه امیری محله شهرک اندیشه، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه امیری

ایستگاه اتوبوس کوچه امیری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه کرهرود و خیابان قدرت اله امیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا و ساندویچ عمو رحمان، قنادی گلشن، نان لواشی اسکندری ، درب و پنجره صوفی و فروشگاه کادویی و تزئینات ایکیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه امیری کرهرود

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرهرود، ایستگاه اتوبوس کوچه امیری کرهرود است که در محله شهرک اندیشه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کاظمی کرهرودی، فرجی، قدرت اله امیری می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه امیری کرهرود عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرهرود بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس حسینی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه امیری کرهرود، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه امیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخر رودکی
  امام رضا، بیات
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال سردشت
  بلوار غدیر، بلوار شازند
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  بلوار آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی 1
  بلوار آیت الله طالقانی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4
  امام رضا، بین بیات و زیرگذر امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه امیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه امیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه امیری ندارد.
  neshan logo