عکس ایستگاه اتوبوس لرزاده
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس لرزاده (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خاوران، خراسان، بین تفرشی و سیدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس لرزاده در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس لرزاده (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان خراسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین بیمه تامین اجتماعی شماره 3، پیتزا گاف، کبابسرای یاران، فروشگاه میوه خشک آسان میوه و مسجد مرحوم آیت الله فومنی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لرزاده

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس لرزاده است که در محله قیام خیابان خراسان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، خراسان، بین تفرشی و سیدی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لرزاده عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان قیام در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس غیاثی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لرزاده مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خاوران، خراسان، بین تفرشی و سیدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لرزاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نسیم
  شوش، 17 شهریور، عامری
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  شوش، 17 شهریور، بین اردیبهشت و مختاری
 • ایستگاه اتوبوس سپهر
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، رجب نیا، بین دیانت و عسگری
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لرزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لرزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لرزاده ندارد.
  neshan logo