عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب (محله شکوفه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین الماسی و دولابی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب در محله شکوفه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، چلوکبابی جوان، پمپ بنزین شهدا، مسجد علی ابن موسی الرضا و داروخانه شبانه روزی دکتر باشتنی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب، شهر تهران، محله شکوفه خیابان 17 شهریور است. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین الماسی و دولابی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو ميدان شهدا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین الماسی و دولابی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه امید انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آقاجانلو
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین پور زرگری و پذیرا
 • ایستگاه اتوبوس رغبتی
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین شیرازی و رغبتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحه
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب ندارد.
  neshan logo