info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان منیریه
category

ایستگاه اتوبوس میدان منیریه محله امیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان منیریه

ایستگاه اتوبوس میدان منیریه (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مینایی و پاساژ کاوه و همچنین میدان منیریه، جوما اسپرت، ایران اسپورتر، آموزشگاه رانندگی تهران و قنادی میهن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو منیریه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان منیریه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان منیریه تهران است که در محله امیریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین بیژن و میدان منیریه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان منیریه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه امام علی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهنما قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان منیریه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان منیریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  وحدت اسلامی، بهشت، بین میری و عدالت خواه
 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  امام خمینی، بین حسینیه و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  امام خمینی، میدان حسن آباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان منیریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان منیریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان منیریه ندارد.
  neshan logo