info
عکس بانک قرض الحسنه مهر ایران
category

بانک قرض الحسنه مهر ایران محله مصطفی خمینی، اراک

بانک
4.0
1 رای

درباره‌ی بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران (بانک) در محله مصطفی خمینی اراک و خیابان قیام واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین پیتزا آتبین Pizza Atbin، طباخی فردین، رستوران گلدیس، اداره استاندارد استان مرکزی و گیم‌نت عمو سهراب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک

بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک در شهر اراک، محله مصطفی خمینی قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک 08633675760 تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله مصطفی خمینی می‌توان به بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک مسکن، بانک مهر ایران و بانک سپه هم قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک قرار دارد، ایستگاه اتوبوس پست بانک است.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. یادتان باشد اگر به بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک قرض الحسنه مهر ایران اراک در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک قرض الحسنه مهر ایران واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن
  دانشگاه، شیخ فضل الله نوری، بین صوفی و محمد فروزان
 • بانک مهر ایران
  بلوار آیت الله غفاری، بین سرداران و ولیعصر
 • بانک سپه
  بلوار آیت الله غفاری، بین سرداران و ولیعصر
 • بانک توسعه تعاون
  دکتر محمد مصدق، بن‌بست پارس 1، بین صحیفی و بن‌بست پارس 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قرض الحسنه مهر ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قرض الحسنه مهر ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قرض الحسنه مهر ایران ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، دانشگاه، قیام، بین انتظار 3 و 4
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک قرض الحسنه مهر ایران

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo