عکس ساعت گل تهران
category

ساعت گل تهران (محله ونک، تهران)

مکان دیدنی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس

موقعیت ساعت گل تهران در محله ونک را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ساعت گل تهران (مکان دیدنی) در محله ونک تهران و خیابان همت، غرب واقع شده است. این مکان یکی از چهار مکان دیدنی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آب و آتش، پل طبیعت تهران و گذر گردشگری آب و آتش و همچنین بوستان آب و آتش، پیست اسکیت آب و آتش، پل ابریشم، فود کورت جزیره و سینما گیم آب و آتش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های دیدنی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ساعت گل تهران


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس

وب‌سایت رسمی: zamannegar.com


سایر مکان‌های دیدنی که در محدوده ساعت گل تهران واقع شده‌اند:

 • پل طبیعت تهران
  (4.9)
  شهیدی، هوشیار
 • آسمان نمای گنبد مینا (پلانتاریوم)
  (4.2)
  شهیدی
 • باغ هنر
  (4.3)
 • میدان مشاهیر
  (4.1)
  بزرگراه شهید همت، نلسون ماندلا
 • پل ابریشم
  (4.2)
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شایان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساعت گل تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  جاهای مکان محل های جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ساعت گل تهران

  • avatar
   رضا (شهریار سطح ۹) شنبه 07 خرداد ماه 1401

   بیشتر مکانیسم موجود در زمین در زیر بستر گل قرار دارد و عقربه‌ها و شماره‌ها و تزئینات اطراف آنها، صفحه ساعت را می‌پوشانند زیباست

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۹) شنبه 21 اسفند ماه 1400

   خوبعععع

  • avatar
   david (شهریار سطح ۷) جمعه 15 بهمن ماه 1400

   خوب است

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساعت گل تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساعت گل تهران ندارد.