عکس داروخانه دکتر همایون بهین
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر همایون بهین (محله ونک، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، نگار

موقعیت داروخانه دکتر همایون بهین در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر همایون بهین (داروخانه) در محله ونک تهران و خیابان نگار واقع شده است. این مکان یکی از نود داروخانه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین برج آسمان ونک، رستوران ژاپنی کنزو، فروشگاه اکسیر، قهوه لمیز و پاساژ ونک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر همایون بهین

آدرس داروخانه دکتر همایون بهین، شهر تهران، محله ونک خیابان نگار است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، ولیعصر، نگار است.

داروخانه دکتر همایون بهین را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله ونک دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر نجفی، داروخانه شبانه روزی نیاکان و هستی هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر همایون بهین برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی در نزدیکی داروخانه دکتر همایون بهین است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر همایون بهین را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، نگار


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر همایون بهین واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • داروخانه شبانه روزی نیاکان
  بزرگراه کردستان، یاسمی
 • هستی
  ملاصدرا، شیرازی، بین شهریار و سرهنگ شارمد
 • دکتر محمد حمید ایزدی
  بزرگراه کردستان، یاسمی
 • داروخانه بیمارستان ولیعصر
  ولیعصر، بین یزدان پناه و یاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر همایون بهین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر همایون بهین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر همایون بهین ندارد.
  neshan logo