info
عکس ایستگاه اتوبوس روغن نباتی
category

ایستگاه اتوبوس روغن نباتی محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس روغن نباتی

ایستگاه اتوبوس روغن نباتی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی بعثت و همچنین پارکینگ طبقاتی ترمینال جنوب شبانه روزی، خمکاری هاشمی، کارخانه روغن نباتی قو، تکیه شاهزاده علی اکبر و چلوکبابی حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس روغن نباتی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس روغن نباتی تهران، شهر تهران، محله خزانه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت است. ایستگاه اتوبوس روغن نباتی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس برادران گلکار بجز هادی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس روغن نباتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده روغن نباتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران
  شوش، بخارایی، بین پور جوادی و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس بعثت
  بلوار شهید رجایی، بین شهید نیک بین و بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اقا مجتبی باعشق (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس روغن نباتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس روغن نباتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس روغن نباتی ندارد.
  neshan logo