info
عکس ایستگاه اتوبوس سید خلف3
category

ایستگاه اتوبوس سید خلف3 محله سید خلف، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید خلف3

ایستگاه اتوبوس سید خلف3 (ایستگاه اتوبوس) در محله سید خلف اهواز و بلوار مدرس، تقاطع عزت 5 واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سید خلف اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مرو و همچنین نمایشگاه بین المللی خوزستان، کلینیک تختایی، داروخانه دکتر آل محمد، شرکت فنی و مهندسی پوشش گستر شهیون و کافه رستوران حمیسه همیشه بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید خلف3 اهواز

ایستگاه اتوبوس سید خلف3 اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله سید خلف پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مدرس، تقاطع عزت 5 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سید خلف3 اهواز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اهواز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس پارس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سید خلف3 اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید خلف3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش14
  کیانپارس، بین کیانپارس 13 و 16
 • ایستگاه اتوبوس مرو
  کیانپارس، بین کیانپارس 17 و 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید خلف3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید خلف3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید خلف3 ندارد.
  neshan logo