info
عکس ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام
category

ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام محله ارگ - پامنار، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام

ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان سعدی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، شمس العماره و پاساژ لباف و همچنین هتل زیبا، پارکینگ ناصرخسرو، مسافرخانه همت، رستوران امیرکبیر و لوازم یدکی تراکتور حسن زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام تهران

ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام تهران در شهر تهران، محله ارگ - پامنار و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ملت قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سعدی پاسدار گمنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان ابوذر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  امیرکبیر، بین داوودی 2 و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس لاله زار
  جمهوری اسلامی، بین مسجد هدایت و لاله زار
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  امیرکبیر، بین طباطبایی و سرچشمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سعدی پاسدار گمنام ندارد.
  neshan logo