info
عکس ایستگاه اتوبوس فرشادي
category

ایستگاه اتوبوس فرشادي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرشادي

ایستگاه اتوبوس فرشادي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان استانداری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید، مسجد جامع عباسی و مرکز خرید گلدیس و همچنین کافه رگ راگ، هتل صفوی، مسافرخانه مهرپویا، آزمایشگاه دکتر برادران و دانشجو کیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرشادي اصفهان

در شهر اصفهان، محله نقش جهان ، ایستگاه اتوبوس فرشادي اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس استانداری، بین حمید آرام و فردوسی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرشادي اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرشادي اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرشادي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منوچهري
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرشادي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرشادي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرشادي ندارد.
  neshan logo