info
عکس ایستگاه اتوبوس تیراژه
category

ایستگاه اتوبوس تیراژه محله شهرک هما، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تیراژه

ایستگاه اتوبوس تیراژه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک هما تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک هما تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین پارکینگ طبقاتی تیراژه، رستوران لمزی، بانک ملت، سالن زیبایی کتی جعفری و طباخی اشرافی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تیراژه تهران

ایستگاه اتوبوس تیراژه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک هما قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و شهید چراغی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس تیراژه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تیراژه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تیراژه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده
  بزرگراه شهید همت، عدل جنوبی، بیست و دوم بهمن، بین گلها و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس میخک یکم
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمن و چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تیراژه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تیراژه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تیراژه ندارد.
  neshan logo