عکس ایستگاه اتوبوس تیراژه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تیراژه (محله شهرک هما، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین قموشی و شهید چراغی

موقعیت ایستگاه اتوبوس تیراژه در محله شهرک هما تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تیراژه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک هما تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک هما تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین پارکینگ طبقاتی تیراژه، رستوران لمزی، بانک ملت، مرکز طلا و جواهر 24 و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تیراژه

ایستگاه اتوبوس تیراژه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک هما بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین قموشی و شهید چراغی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس تیراژه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سعید قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تیراژه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین قموشی و شهید چراغی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تیراژه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه حکیم، قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده
  بیست و دوم بهمن، بین گلها و احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تیراژه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تیراژه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تیراژه ندارد.
  neshan logo