info
عکس مسجد نظرکرده
category

مسجد نظرکرده یزد

درباره‌ی مسجد نظرکرده

مسجد نظرکرده (مسجد) در یزد و خیابان مسجد غریب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و آب انبار رستم گیو و همچنین آش و حلیم کاکو شیرازی، حسینیه کربلایی های یزد، خانه پیشآهنگی یزد، فلافل تند و تیز و اقامتگاه و رستوران سنتی توریستی گیوا یزد قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد نظرکرده واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت موسی بن جعفر
  امام مهدی، کوی پارک شهر، مسجد موسی ابن جعفر
 • حسینیه پیر و برج
  (4.0)
  امام مهدی، عفاف
 • مسجد رضوی
  (5.0)
  امام مهدی، پارک، بین شهید گلی 2 و ابراهیمی
 • مسجد سید یزد
  (5.0)
  امام مهدی عج، کوچه فردوسی، فردوسی 3
 • مسجد گازرگاه
  (5.0)
  امام خمینی، شاه ولی بیگ، محمدجواد حمیدیا، بین رشتیها و علاقه بند 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط vebsaa (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد نظرکرده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد نظرکرده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد نظرکرده ندارد.
  neshan logo