عکس ایستگاه اتوبوس دکه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دکه (محله وردآورد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، وردآورد

موقعیت ایستگاه اتوبوس دکه در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دکه (ایستگاه اتوبوس) در محله وردآورد تهران و خیابان وردآورد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله وردآورد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار وردآورد و همچنین رینگ و لاستیک سیروان، مسجد المهدی، باغ شاهزاده، گل سن سیرو و کترینگ طلاییه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکه

ایستگاه اتوبوس دکه در شهر تهران، محله وردآورد و خیابان وردآورد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس وردآورد است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دکه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفن سروش واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دکه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، وردآورد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصر
  وردآورد، امام حسین(ع)
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  وردآورد، نرسیده به طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  وردآورد، امام حسین(ع)، بین توحید و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکه ندارد.
  neshan logo