info
عکس بانک اقتصاد نوین
category

بانک اقتصاد نوین محله عباس آباد، اراک

درباره‌ی بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین (بانک) در محله عباس آباد اراک و خیابان شهید بهشتی، گردو، بین بهار و اطلسی واقع شده است. این مکان یکی از سیزده بانک در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین آب انار نارنوش، مبین نت، امامزادگان عبدالله (ع) و آمنه خاتون (س)، داروخانه هلال احمر و بیمه البرز قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک اقتصاد نوین اراک

آدرس بانک اقتصاد نوین اراک، شهر اراک، محله عباس آباد، است. یکی از بانک‌های خوب محله عباس آباد، بانک اقتصاد نوین اراک است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک ملت، بانک مسکن و بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک اقتصاد نوین اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. برای رسیدن به بانک اقتصاد نوین اراک شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس مشتاقی پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک اقتصاد نوین اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک اقتصاد نوین اراک را قرار داده‌ایم. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک اقتصاد نوین واقع شده‌اند:

 • بانک ملت
  شهید رجایی، جنت، بین نوری زاده و توسطی
 • بانک مسکن
  بلوار امام خمینی
 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  شهید رجایی، نوری زاده، بین بحرالعلوم و آموزش و پرورش
 • بانک اقتصاد نوین
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Meisam (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک اقتصاد نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک اقتصاد نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک اقتصاد نوین ندارد.
  neshan logo