info
عکس ایستگاه اتوبوس فاطمیه
category

ایستگاه اتوبوس فاطمیه محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاطمیه

ایستگاه اتوبوس فاطمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مدرس و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین قنادی بهار، شیائومی شاپ، نماینده رابیتس مسعود، لاستیک بارز و فروشگاه لوازم خانگی دوو (مرادی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاطمیه تهران

ایستگاه اتوبوس فاطمیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ایران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امیرکبیر، بین طباطبایی و سرچشمه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فاطمیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ملت است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سلام(شبانه روزی) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاطمیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاطمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا
  مجاهدین اسلام، بعد از زرین خامه
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی
  مصطفی خمینی، 15 خرداد، بین صادق پور و موسوی کیانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو
  مجاهدین اسلام، بعد از حشمتی
 • ایستگاه اتوبوس آبسردار
  مجاهدین اسلام، نرسیده به حشمتی
 • ایستگاه اتوبوس کارگشایی
  ری، بین پرهیزکار و یوسف آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاطمیه ندارد.
  neshan logo