info
عکس تعاونی زینبیه
category

تعاونی زینبیه محله کوی طالقانی، اهواز

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعاونی زینبیه

تعاونی زینبیه (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوی طالقانی اهواز و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوی طالقانی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، مسجد صاحب الزمان (عج)، پارک میلاد، لبنیاتی فاضلی و بیت سید ناصر الفاضلی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده تعاونی زینبیه واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت جامعی
  بلوار شریعتی جنوبی، شهید مرعشیان
 • دیلی مارکت
  بزرگراه آیت الله بهبهانی، جنت
 • سوپر مارکت حیدری
  بزرگراه آیت الله بهبهانی، جنت، بین شمیم و انفال
 • سوپر مارکت امیر حزباوی
  بلوار شریعتی جنوبی، باسط، شمیم، بین مسجد و غافر
 • سوپرمارکت دغاعله
  بزرگراه آیت الله بهبهانی، ربیع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی زینبیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی زینبیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی زینبیه ندارد.
  neshan logo