عکس ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ملاصدرا، شیرازی، بین امداد و حاضری

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آیینه ونک و همچنین کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران، کباب تک بناب، صرافی آرین، کلینیک هوشمند تخصصی مشاوره روانشناسی روان آرام و باشگاه هیربد - بانوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی

ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی را می‌توانید در شهر تهران، محله ونک خیابان شیرازی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ملاصدرا، شیرازی، بین امداد و حاضری واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی پانیذ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ملاصدرا، شیرازی، بین امداد و حاضری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  شیخ بهائی، بین اوستا و اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی
  ملاصدرا، بین ونک و شاد
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  ملاصدرا، بعد از خوارزمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک
  ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی ندارد.
  neshan logo