info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی

ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آیینه ونک و همچنین صرافی آرین، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران، کلینیک هوشمند تخصصی مشاوره روانشناسی روان آرام، ایران سکنا و موسسه حقوقی بین المللی آرارات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ونک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ملاصدرا، شیرازی، نرسیده به حاضری واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی پانیذ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  شیخ بهائی، شیخ بهائی شمالی، بین اقاقیا و اوستا
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی
  ملاصدرا، بین ونک و شاد
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی
  میدان شیخ بهایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی ندارد.
  neshan logo