info
عکس ایستگاه اتوبوس سنگکی
category

ایستگاه اتوبوس سنگکی محله هفت حوض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سنگکی

ایستگاه اتوبوس سنگکی (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت حوض تهران و خیابان شهید بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک سرزمین شادی ستاره ها و مرکز خرید نبوت و همچنین آموزشگاه خیاطی کلبه هنر، آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، کافی شاپ مدیس، آموزشگاه ایران استرالیا و فروشگاه کامپیوتر آتیه پرداز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سنگکی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سنگکی تهران است که در محله هفت حوض قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سلیمانی، شهید بختیاری، بین شهید علی اکبر حیدرآبادیان و حاج ابراهیم تهرانی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سنگکی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس امیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سنگکی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سنگکی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هاشملو
  دوشنبه 03 بهمن ماه 1401

  ایستگاه سر مسیر خوبیه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سنگکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلبرگ
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، بین سیاح و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس طاهرخانی
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین دوم غربی و یکم غربی
 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 14 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سنگکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سنگکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سنگکی ندارد.
  location استان تهران، تهران، سلیمانی، شهید بختیاری، بین شهید علی اکبر حیدرآبادیان و حاج ابراهیم تهرانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo