عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم (محله زیبادشت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله

موقعیت ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان زیبادشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان و مرکز خرید گلستان و همچنین فروشگاه شهروند المپیک، کلینیک ارم، داروخانه شبانه روزی دکتر جلیل زاده، نانوایی سنگک و گالری رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم

ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم در شهر تهران، محله زیبادشت و خیابان زیبادشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه ارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ستایش
  حسن يزداني، جهاد شمالی، بعد از خلیلی
 • ایستگاه اتوبوس آرتام
  حسن يزداني، جهاد شمالی
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، شانزده متری گلستان، بین میدان فولادوند و زیبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم ندارد.
  neshan logo