info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم محله زیبادشت، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم

ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان زیبادشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان و مرکز خرید گلستان و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر جلیل زاده، کافه گیم آنفیلد، فروشگاه شهروند المپیک، نانوایی سنگک و کلینیک ارم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم تهران

ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم تهران در شهر تهران، محله زیبادشت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک، زیبادشت، نرسیده به میدان لاله است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه ارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ستایش
  حسن یزدانی، جهاد شمالی
 • ایستگاه اتوبوس آرتام
  حسن یزدانی، جهاد شمالی، نرسیده به اول شهرک
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، شانزده متری گلستان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک آوا
  بزرگراه شهید خرازی، بلوار جدی اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1
  حسن یزدانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط aria (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم ندارد.
  neshan logo