info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت
category

ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت محله خواجو، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت

ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجو اصفهان و خیابان چهارباغ خواجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خواجو اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دوچرخه آباریس اصفهان و همچنین مکینه خواجو، جان اسنک - شعبه خواجو، بستنی محفل، امامزاده باقر و غازی کباب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت اصفهان

ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خواجو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در چهارباغ خواجو، بین مسجد صدر و نظام واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان عافیت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید زلالی
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت ندارد.
  neshan logo