info
عکس ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد
category

ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد محله ابوذر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد

ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و برج گلدیس و همچنین آتیه سازان حافظ، آژانس مسافرتی الفبای سفر پارسیان، دارالترجمه داریان، شرکت داناپرداز و مطب خانم دکتر زینب قلعه تکی زاده‌ متخصص داخلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد تهران

ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد تهران در شهر تهران، محله ابوذر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تهران (صادقیه) قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی میلاد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صادقیه جنت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه جناح، گلاب، بین چوب تراش و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان سوم
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان یکم و بوستان چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شطرنج
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo