info
عکس باشگاه پیام آرامش
category

باشگاه پیام آرامش محله ریاضی یزدی، یزد

سالن و مجموعه ورزشی
3.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه پیام آرامش

باشگاه پیام آرامش (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ریاضی یزدی یزد و بولوار ابن سینا واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجموعه ورزشی در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، داروخانه دکتر فخرالدینی، مطب دکتر محسن گوهری و گالری یاس قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه پیام آرامش واقع شده‌اند:

 • باشگاه ورزشی آران
  بلوار شهید قندی، معراج 3، معراج، معراج 1
 • باشگاه ورزشی تک
  بلوار صیاد شیرازی، بلوار شهید قندی
 • باشگاه پردیسان
  بلوار سینا، میدان ابن سینا
 • سالن ورزشی شهید ساعتیان
  (5.0)
  بلوار شهیدان اشرف، جواد الائمه، خسرو
 • باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، بلوار یاسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه پیام آرامش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه پیام آرامش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه پیام آرامش ندارد.
  neshan logo