info
عکس باشگاه پیام آرامش
category

باشگاه پیام آرامش (محله ریاضی یزدی، یزد)

سالن و مجموعه ورزشی
3.0
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه پیام آرامش

موقعیت باشگاه پیام آرامش در محله ریاضی یزدی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

باشگاه پیام آرامش (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ریاضی یزدی یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجموعه ورزشی در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، داروخانه دکتر فخرالدینی، مطب دکتر محسن گوهری و گالری یاس قرار گرفته است.سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه پیام آرامش واقع شده‌اند:

 • باشگاه ورزشی آران
  بلوار پاسداران، بلوار یاسین، معراج، معراج 1
 • باشگاه پردیسان
  بلوار سینا، میدان ابن سینا
 • سالن ورزشی شهید ساعتیان
  (5.0)
  بلوار شهیدان اشرف، جواد الائمه، خسرو
 • باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، بلوار یاسین
 • سالن ورزشی صالحین ولایت
  (5.0)
  شهید قندی، شهید قندی 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه پیام آرامش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مجتمع سالن مجموعه باشگاه ورزشی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه پیام آرامش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه پیام آرامش ندارد.
  neshan logo